Fietstocht 2025

woensdag 11 juni 2025 - 09:00 tot 17:00

locatie: vertrek vanaf de Boodschap

 

Via een toeristische route, inclusief een pauze, gaan we woensdag 11 juni naar Dussen voor een bezoek aan de ambachtelijke klompenmakerij Den Dekker. We worden daar ontvangen met koffie en gebak. Vervolgens zien we hoe de motieven handmatig op de klompen worden getekend en hoe de naam en versiersels in de klomp worden gesneden.

Met veel humor en anekdotes wordt het absoluut geen saaie demonstratie. Er is ook tijd om even in de winkel te snuffelen. Hierna gaan we, via een andere route, met de pont richting huis. Ook de terugweg is voorzien van een pauze. De hele tocht is ca. 60 km. en staat open voor alle leden met of zonder trapondersteuning. Maak wel dat je begint met een volle accu.

Vertrek: 9.00 uur vanaf de Oase. De terugkomstrijd rond 17.00 uur.

We nemen ons eigen lunchpakketje mee. Kosten: 13,50 euro, te betalen bij inschrijving bij de gastvrouwen/-heren in de Oase.